Obchodní zástupce – Elektrotechnika

Obor: Elektro a automatizace, Nákup a sourcing, Elektro a automatizace, Obchod,
Lokalita: Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský,

Hledáme zkušeného profesionála v oblasti technického obchodu.

SPOLEČNOST:

Náš klient je společnost, která se působí v oblasti měření a regulace, rozvodů a distribuci elektrické energie a dodávek a výroby zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Nejčastějšími zákazníky jsou společnosti z oblasti chemického, petrochemického, rafinérského, farmaceutického či biochemického průmyslu.

POPIS POZICE

  • Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími firemními zákazníky (společnosti v oblasti chemického, petrochemického, rafinérského, farmaceutického či biochemického průmyslu)
  • Akvizice – aktivní získávání nových zákazníků a projektů
  • Plnění obchodních aktivit a prodejních cílů
  • Identifikace nových obchodních příležitostí, monitoring konkurence
  • Příprava nabídek, vedení projektu po obchodní stránce
  • Technické poradenství
  • Zodpovědnost za svěřený region – celá Morava
  • Pravidelný reporting

  • Praxi v oblasti technického obchodu s firemním zákazníkem, ideálně pro oblast elektro
  • Ukončené minimálně středoškolské vzdělání, ideálně v elektrotechnické oblasti(není podmínkou)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Aktivní znalost MS Office
  • Zkušenosti a praxe v obchodní činnosti
  • Znalost AJ vítána (není podmínkou)
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

  • Zázemí silné, české společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Osobní automobil k soukromým účelům, telefon, notebook
  • Produktová školení
  • Práci v dobrém kolektivu
  • Práci pro významné české a mezinárodní společnosti v různých odvětvích průmyslu
  • Možnost seberealizace a pracovního postupu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, neváhejte mi zaslat svůj životopis!

Těším se na Vaši reakci

KONTAKT

Petra Štěrbová
petra.sterbova@experis.cz
+420731412527