Vedoucí právního oddělení / In-House Legal Supervisor

Obor: Vyšší management, Právo,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice

POPIS POZICE

Jako vedoucí právního oddělení budete mít na starost:

  • koordinaci aktivit v rámci menšího právního týmu, poskytování právního poradenství, komunikaci s externími partnery a další aktivity spadající do agendy oddělení
  • návrh a revize korporátních dokumentů (např. obchodní, občanskoprávní a pracovněprávní smlouvy a jiné listiny)
  • návrh a zpracování koncepčních a metodických podkladů pro činnost společnosti
  • poradenství v oblasti optimalizace právních postupů, aby bylo dosaženo úspor pro společnost při zachování ochrany společnosti
  • ve specifických případech můžete zastupovat společnost v soudních sporech
  • sledování změn legislativy, aktualizaci a evidenci právních předpisů
  • spolupráci s managementem firmy, externími partnery a orgány státní správy

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • vysokoškolské právní vzdělání
  • zkušenost min. 3 roky – ideálně z mezinárodní společnosti či právní kanceláře
  • pokročilá znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • možnost práce v nadnárodní firmě s vedením menšího týmu
  • moderní kanceláře, místo výkonu práce v Pardubicích
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba + možnost Home Office
  • 5 týdnů dovolené, Cafeterie, firemní fitness a kavárna, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Jaký bude další postup?

V případě zájmu zašlete Váš životopis v anglickém jazyce, společně si řekneme více detailů a domluvíme se na dalším postupu.

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz