IT Specialista – L3 Support

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

L3 Support – Specialista AMS podpory

Máte zkušenosti s IT on-site podporou a chcete se dále rozvíjet a růst s novými IT technologiemi a moderním prostředí?
Nehledáme jen podporu, ale někoho kdo bude mít možnost toho mnoho změnit a dělat věci po svém

POPIS POZICE

– Čeká vás komplexní podpora systémů Windows i monitoring s AppDynamics.
– Budete s námi navrhovat nová vylepšení efektivnosti a výkonnosti všech systémů.
– Vybudujete a budete provozovat testovacích prostředí pro ověření dopadu změn SW 3. stran před jejich nasazením do provozu.
– Super bude i spolupráce při řešení incidentů spojených s naší i klientskou IT infrastrukturou.

– Dohledem nad IT systémy Win i s dohledem nad nasazováním změn.
– Také pokročilou znalost ve scriptování v PowerShellu.
– Administrací a optimalizací MS SQL.
– Znalost AJ na středně pokročilé úrovni. (B2)
– Výhodou bude zkušenost s XSD, XML, SOAP, REST a JSON, ale i naučíme 😉

NABÍZÍME

– Klouzavou pracovní dobu!
– Rozsáhlé, mezinárodní a smysluplné projekty.
– Být u něčeho od začátku až do konce.
– Nové moderní aplikace a nástroje.
– Zaplatíme vám libovolné školení nebo kurz a potom ještě pojedeme na lyže nebo na bezva poznávací výlet 🙂

KONTAKT

Lukáš Moravec
lukas.moravec@experis.cz