Obchodní referent/ka – zpracování nabídek

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Obchod,
Lokalita: Středočeský,

Baví Vás obchod a chcete v práci využívat AJ nebo NJ? Tak mám pro Vás super zprávu! Tradiční tuzemská společnost právě hledá 2 lidi na zpracování nabídek (jednoho s AJ a druhého s NJ)!

POPIS POZICE

  • Budete zpracovávat zakázky u anglicky/německy hovořících zákazníků
  • Součástí Vaší práce bude vyjednávání podrobností objednávek po emailu a telefonu s našimi klienty
  • Budete tvořit cenové nabídky a vyřizovat běžnou administrativu
  • Pracovat budete ve firemním systému

  • vzdělání technického směru je výhodou, ale není to podmínkou
  • znalost AJ nebo NJ min. na úrovni B2
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • ekonomický background
  • mít chuť učit se nové věci
  • zkušenosti s tvorbou cenových nabídek – výhodou

NABÍZÍME

  • Stabilní tuzemská společnost, která se i nadále rozvíjí
  • Moderní a příjemné prostředí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bezva parta lidí
  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Možnost kariérního postupu
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstance
  • Firemní akce

Budu se těšit na Vaše reakce. CV mi pošlete v českém a anglickém/německém jazyce.

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz