Projektový specialista

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáte zajímavé uplatnění v automotive? Máte zkušenost s projekty a hledáte novou výzvu? Rádi byste se pracovně nadechli a zkusili něco nového? Tak koukněte níže.

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce?

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod projektů (koordinace interních zdrojů a třetích stran)
  • Zajištění včasného a správného dodání projektu (správný rozsah a rozpočet)
  • Vypracování plánu projektu
  • Provádět programové řízení v koordinaci s projektovým týmem
  • Zodpovídat technické části požadavků
  • Spravovat změny rozsahu projektu a harmonogramu pomocí vhodných nástrojů
  • Pravidelný reporting managementu
  • Analyzovat úspěch plnění krátkodobých a dlouhodobých cílů
  • Vytváření a správa komplexní projektové dokumentace
  • Komunikace s klienty (objasnění specifických požadavků každého projektu) a pravidelná setkání

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

  • Znalost programu CAD
  • Zkušenost z automotive Tier 1 na obdobné pozici
  • Angličtina min. na úrovni B2 (komunikace bude probíhat v AJ), pokud máte i němčinu, bude to pro Vás výhodou

NABÍZÍME

Co Vám za to můžeme nabídnout?

  • Práci na novém projektu (jedná se o Tier 1)
  • Možnost nastavit si některé procesy podle sebe
  • Velmi atraktivní mzdové ohodnocení

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zašlete Vaše CV v českém i anglickém jazyce.

Budu se těšit na Vaši reakci.

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz