Účetní

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Naše firma poskytuje svým klientů globální služby v komplexním měřítku. Můžete se na nás obrátit s požadavky na celní služby, logistiku, námořní a letecké cargo a kamionové přepravy a sběrnou službu. Přes současné globální pokrytí našich služeb zůstává dominantou a hlavním trhem naší činnosti region Skandinávie.

Nyní potřebujeme rozšířit náš účetní tým o kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ POHLEDÁVEK.

POPIS POZICE

  • denní kontrola pohledávek a úhrad
  • denní kontakt s dlužníky
  • vymáhání pohledávek – vystavování upomínek, zasílání a evidence
  • celní výměry – evidence a kontrola celních výměrů, platba cel na celnici
  • kontrola a řešení diferencí v platbách na všechny účty
  • vypracování a účtování zápočtů
  • inventarizace pohledávek – průběžná i závěrková
  • zastupování ostatních účetních
  • účtování všech bankovních výpisů
  • příprava došlých faktur, očíslování, opatření košilkami, ofocení a skenování faktur do systému

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe v účetnictví nutná
  • práce s PC – Word, Excel na uživatelské úrovni
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (hlavně písemná komunikace)

NABÍZÍME

  • stravenky (100 Kč)
  • týden dovolené navíc
  • příjemný kolektiv
  • zázemí stabilní společnosti

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002