Personální manažer

Obor: Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Moravskoslezský,

Jste ostřílený HR člověk, který by rád využil své zkušenosti z personalistiky a vrhl se do vytváření a zefektivňování personálních procesů v menší firmě? Právě obsazujeme pozici HR manažera, se kterou se pojí různorodé aktivity.

POPIS POZICE

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

– tvorba a vedení komplexní personální agendy

– implementace personálních procesů

– vedení pohovorů a komunikace s uchazeči

– plánování a koordinace školení / tvorba adaptačních programů

– vedení a zpracovávání pracovně-právní dokumentace dle platné legislativy

– spolupráce s ostatními odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– máte zkušenosti z obdobné pozice

– jste znalí zákoníku práce

– pracujete samostatně a rádi hledáte různá řešení

– ovládáte AJ min. na úrovni B1

NABÍZÍME

Co Vám firma nabízí?

– adekvátní finanční ohodnocení

– stravenky

– možnost dalšího vzdělávání

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz