Obchodní zástupce s AJ

Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,

Jste nadšený obchodník s technickým backroundem, pro kterého není problém komunikovat v angličtině?

Pro našeho klienta specializujícího se na výrobu izolačních materiálů, průmyslových a potravinových obalů, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodní zástupce.

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce?

Především vyhledávání nových obchodních příležitostí a prodej obalových a izolačních materiálů po celé ČR. V terénu se budete pohybovat dva dny v týdnu, zbytek pracovní doby, která je pevná, budete trávit v kanceláři nedaleko Ostravy. Kromě akvizice budete také pečovat o stávající klienty a spolupracovat s dalšími odděleními v rámci firmy.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

Hledáme kandidáty, kteří mají zkušenost s vedením obchodních jednání a nebudou se bát komunikovat s klientem ani v anglickém jazyce. Do budoucna očekáváme akvizici nových zákazníků i na zahraničních trzích. Důležité je také vlastnit řidičský průkaz, k dispozici totiž dostanete služební vozidlo, které bude vašim parťákem při navštěvování klientů.

Pokud máte zkušenosti s obalovými či izolačními materiály, je to pro vás plus.

NABÍZÍME

Co Vám firma nabízí?

– adekvátní finanční ohodnocení
– stravenky
– služební auto
– příspěvek na penzijní připojištění
– příspěvek na dovolenou

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz