Automation Engineer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Nechceš dělat jenom maintanance, ale rád by ses podílel i na samotném vývoji testovacích nástrojů? Přihlaš se! Společnost zabývající se vývojem cloudových hyperškálových datových center hledá nové posily do svého týmu.

POPIS POZICE

Co bude tvou náplní práce?

  • Testování softwaru pro globální zákazníky
  • Testování Open source technologií
  • Podílení se na vývoji samotných testů

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš zvládat?

  • Linux
  • Java nebo jiný OOP jazyk
  • TCP/IP networking
  • Některý ze skriptovacích jazyků Python/Perl/Bash/Shell/Groovy
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Dále je výhodou:

  • Zkušenosti s Troubleshootingem
  • Agile/Lean/SCRUM
  • Nástroje automatizovaného testování

NABÍZÍME

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace
  • Flexibilní pracovní doba, home office
  • Práce s nejnovějšími technologiemi (Open Stack, Open Daylight, Open vSwitch, Open Network Platform)
  • Firemní eventy a teambuildingy – golf, letní či Vánoční párty, wellness dny, fitness týden apod.
  • Interní benefity a Cafeteria systém (stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, lekce angličtiny či němčiny zdarma apod.)
  • A taky – jsme skvělý tým!

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz