Fyzioterapeut/-ka

Obor: Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

POPIS POZICE

– fyzioterapeutické a rehabilitační služby ve výrobní společnosti
– cílená fyzioterapie a pomoc při akutních potížích
– podílení se na konceptu fyzioterapeutické péče
– práce na projektech související s podporou zdraví (přetěžování a nesprávné držení těla aj.)
– tvorba informačních brožur pro zaměstnance
– příprava programů zaměřených na prevenci na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
– znalosti angličtiny na komunikativní úrovni
– samostatnost, zodpovědnost, zapálenost pro svůj obor
– týmovost

NABÍZÍME

– platové ohodnocení odpovídající Vašim profesním zkušenostem
– nadstandartní benefitní systém
– jazykové kurzy
– 5 týdnů dovolené
– volnočasové aktivity
– odměníme Vás za čas trávený v naší společnosti

Místo pracoviště: Novojičínsko
Nástup: dohodou

Zaujala Vás pozice? Do výběrového řízení se zařadíte zasláním životopisu na tento inzerát.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz