Obchodník front office – strojírenské celky

Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do strojírenské firmy v Ostravě hledáme pro obchodní pozici kandidáty, kteří mají zkušenost ze zahraničního obchodu a orientují se v technické dokumentaci.

POPIS POZICE

– Udržování obchodních vztahů s významnými obchodními partnery v oblasti strojírenských celků zejména pro energetický průmysl

– Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci Evropy (zejména zahraniční obchod)

– Vedení obchodní agendy ve spolupráci se zaměstnanci back office

– Kontrola průběhu realizace obchodní zakázky a průběžná komunikace se zákazníkem

– Tvorba nabídek vč. technického řešení ve spolupráci s technickým týmem

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání – strojírenské zaměření výhodou

– Dobrá orientace v technické (strojírenské) dokumentaci

– Angličtina na úrovni B2

– Praxe ze zahraničního obchodu v oblasti strojírenství či metalurgie

– Ochota cestovat na služební cesty do zahraničí (cca 5 dní/měsíc)

– Orientace na výsledek, samostatnost

NABÍZÍME

– Aktivní využití angličtiny, služební cesty v rámci Evropy

– Pružná pracovní doba

– Příspěvek na stravování

– Podpora obchodního týmu

– Zajímavé strojírenské produkty – zejména zakázková výroba

Pokud splňujete požadavky a měli byste zájem dozvědět se více, pošlete mi prosím svůj životopis nebo napište na veronika.krcova@experis.cz

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz