Generální ředitel holdingu několika obchodních společností

Obor: Vyšší management, Obchod, Retail, Služby, Vyšší management,
Lokalita: Plzeňský,

POZICE Č. 1 VE VÝZNAMNÉM HOLDINGU S ŠIROKOU SÍTÍ nejen OBCHODNÍCH PROVOZOVEN v České Republice

Pro našeho klienta, významný holding obchodních společností s rozsáhlou sítí provozoven, hledáme generálního ředitele. Tento manažer je zodpovědný za veškeré aktivity společnosti, kterou řídí prostřednictvím manažerů jednotlivých společností patřících do holdingu. Zodpovídá především za celkovou strategií a nastavení procesů i za další rozvoj společnosti. Zastupuje holding vůči státním orgánům. Generální ředitel reportuje vlastníkům firmy.

POPIS POZICE

NA TÉTO POZICI BUDETE ZODPOVĚDNÝ/Á ZEJMÉNA ZA:

– celkové řízení holdingu, vedení týmu ředitelů jednotlivých společností

– stanovení optimální rozvojové strategie jednotlivých společností

– zajištění efektivity interních firemních procesů a jejich restrukturalizace

– dohled nad realizací rozvojových projektů

– dosahování cílů společnosti stanovených vlastníky společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

NÁŠ KLIENT OČEKÁVÁ:

– relevantní praxi na manažerských pozicích (ředitel, výkonný manažer) –  šance pro spolehlivé a akční top manažery zejména v oblasti obchodu, retailu, služeb.
– zkušenosti s řízením větší společnosti, ekonomická gramotnost, podnikatelské myšlení
– prověřené zkušenosti s řízením lidí a motivací podřízených manažerů – manažerské schopnosti a charisma, přirozená autorita
– výborná aktivní znalost anglického jazyka (na úrovni business presentation)
– orientace v českém a evropském právním prostředí pro podnikání
– schopnost komunikace přes různé úrovně ve společnosti, strategické myšlení, vyjednávací schopnosti
– české občanství a plynulá znalost českého jazyka (pokud nejste rodilý mluvčí)

NABÍZÍME

NÁŠ KLIENT NABÍZÍ:

– Možnost podílet se na dalším dynamickém rozvoji společnosti na českém trhu
– Příležitost k osobní i profesní realizaci
– Nadstandardní mzdové ohodnocení a standardní top manažerské benefity

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798