Obchodní manažer – HOME OFFICE

Obor: Nákup a sourcing, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Obchod,
Lokalita: Plzeňský, celá ČR,

Baví Vás práce v obchodu a rádi komunikujete s lidmi? Mám pro Vás skvělou nabídku!

POPIS POZICE

Budete cestovat v rámci České republiky, udržovat vztahy se stávajícími zákazníky a zajišťovat další obchody. Pracovat budete z domova.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického nebo chemicko-technologického směru
  • Ochota cestovat po celé ČR
  • AJ na komunikativní úrovni (pokud máte i NJ, tak to rozhodně není na škodu)
  • Flexibilita, příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Zkušenosti z obchodu jsou velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Možnost pracovat z domova
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Odměny dle vykonané práce
  • Roční bonusy ze zisku skupiny
  • Zázemí stabilní německé společnosti
  • Služební vůz, notebook a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Odborné a jazykové kurzy

Zajímá Vás více informací? Tak mě neváhejte kontaktovat na email anna.blechova@experis.cz. Těším se na Vaše životopisy v ČJ a AJ/NJ.

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz