MISTR ELEKTROVÝROBY – PLZEŇ

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáte příjemné pracovní prostředí, kde byste mohl vést část elektrovýroby? Chcete menší dynamickou firmu, která se stále rozrůstá a zároveň nechcete pracovat v automotive? Pokud ano a máte zkušenosti s vedením elektrovýroby, vlastníte vyhlášku 50 a dorozumíte se alespoň částečně anglicky, ráda se s Vámi setkám.

POPIS POZICE

  • Výroba dle aktuálního výrobního plánu
  • Aktuální řešení problémů ve výrobě
  • Práce na jednu směnu
  • Zaštínění technického dozoru – řešení problémů na pracovišti, nápravná opatření
  • Kooperace na 5S auditech, nastavení standardů
  • Dodržování BOZP
  • Vedení týmu zaměstnanců
  • Hodnocení, sledování docházky, zajištění hladké zastupitelnosti operátorů na lince, zajištění výcviku nových operátorů
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Neustále zlepšování kvality a efektivity pomocí drobných zlepšeních v oblasti ergonomie a organizace práce
  • Plánování výrobních kapacit na svém pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/SOU vzdělání – elektrotechnika
  • Vyhláška 50
  • Zkušenosti na podobné pozici a znalost elektrooboru
  • Technická zdatnost
  • AJ – komunikativní
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Proaktivní přístup, samostatnost, loajálnost

NABÍZÍME

  • Příjemné prostředí
  • Menší společnost a menší kolektiv
  • Možnost práce na jednu směnu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální vzdělávání

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999