VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ MATERIÁLU

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika, Nákup a sourcing,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenost jako material planner a umíte vést kolektiv? Domluvíte se AJ nebo NJ a hledáte novou pozici?

Pokud ano, mám pro Vás zajímavou nabídku.

POPIS POZICE

  • zajišťování odborného vedení oddělení
  • dispozice nakupovaného materiálu
  • koordinování dodávky zboží
  • sledování a optimalizování nákladů
  • optimalizování zásob
  • vedení dodavatelského a produktového portfolia
  • účast na auditech a jednání s dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

  • znalost problematiky zásob a materiálových toků
  • orientaci v procesu nakupování materiálu
  • zkušenost v automotive je výhodou
  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • znalost logistických procesů – podmínkou
  • AJ nebo NJ na pokročilé úrovni (denní komunikace s dodavateli/centrálou)
  • pokročilou znalost MS Office (MS Excel)

NABÍZÍME

  • benfit na dojíždění 2,60 Kč/km
  • benefit za 100% docházku
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • dovolená navíc
  • benefit za svatbu a narození dítěte
  • benefit za doporučení nového zaměstnance
  • MultiSport kartu
  • benefit při pracovním výročí
  • příplatky nad rámec Zákoníku práce

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999