Hlavní účetní

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Horní Počernice

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • Vedení menšího týmu účetních
  • Spolupráce s finančním manažerem a reporting na centrálu do Holandska
  • Řízení a kontrola účetních operací na hlavní knize za ČR a SK – Inventarizace rozvahových účtů, účtování mzdového předpisu, koordinace Intercompany transakcí
  • Zpracování daňových přiznání (DPPO, silniční daň, daň z nemovitostí, a jiné)
  • Řízení cash-flow
  • Příprava podkladů a komunikace s auditory

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • Praxe v oboru min. 2-3 roky
  • Pro reporting pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, pokročilé funkce apod.)
  • Zkušenost se zaučováním kolegů nebo vedením týmu výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – reporting, komunikace s centrálou, ale i kvůli možnosti zapojit se do mezinárodních projektů
  • Výhodou pro Vás může být také znalost SAP nebo M3

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Samostatnou kancelář, lokalita Horní Počernice
  • Možnost parkování zdarma v areálu

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz