FINANČNÍ ÚČETNÍ [zajímavá mzda + benefity]

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

POPIS POZICE

– Účtování režijních a materiálových faktur

– Účtování faktur vydaných

– Účtování interních dokladů

– Účtování celních dokumentů u dovozu ze 3. zemí

– Příprava platebního příkazu v IS SAP

– Příprava měsíční / roční závěrky (ve spolupráci s týmem)

– Kontrola dodavatelských cen u materiálových faktur

– Vedení pokladny

– Zpracování cestovních příkazů a výplata náhrad

– Příprava podkladů pro intrastat (ve spolupráci s hlavní účetní)

– Další případné činnosti spojené s touto pozicí

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

– Praxe min. 3 roky v oblasti účetnictví

– Znalosti zákonů v oblasti účetnictví a DPH a ochota se v této oblasti stále vzdělávat

– Znalost anglického jazyka na dorozumívací úrovni

– Pokročilá znalost MS Office

– Zkušenosti s prací v programu SAP – výhodou

– ŘP sk. B – výhodou

– Spolehlivost, samostatnost, systematičnost, zacílení na termíny

NABÍZÍME

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Stabilní zázemí nadnárodní společnosti

– Měsíční a roční bonusy

– Flexibilní začátek a konec pracovní doby

– Příspěvek na penzijní připojištění

– 5 týdnů dovolené

– Možnost sick days, home office

– Služební notebook

– Práci v přátelském kolektivu, s moderními technologiemi, v příjemném prostředí

– Dotované stravování

– Lokalita: Ostrava – Hrabová

KONTAKT

Kateřina Kolářová
katerina.kolarova@experis.cz
+420734684278