SPECIALISTA servisu zákazníkům (nejedná se o call centrum)

Obor: Doprava a logistika, Administrativa,
Lokalita: Moravskoslezský,

BAVÍ VÁS zajištění dodávek zboží? Máte prozákaznický přístup, zkušenosti s dodávkami zboží a plánováním výroby? Komunikativní angličtinu? Potom čtěte dále..

Přední světová společnost s dlouholetou tradicí působící na mezinárodním trhu hledá specialistu zákaznického servisu! Staňte se součástí týmu, který pracuje pro známé značky po celém světě!

POPIS POZICE

Na čem budete pracovat ?
⦁ Provádět realizaci dodávek zboží zákazníkovi
⦁ Zodpovídat za logistické plány a plánovat zásoby finálních výrobků dle potřeb zákazníka
⦁ Spravovat zákaznický portál, pracovat v SAPu
⦁ Podílet se na plnění stanovených cílů a řešit vzniklé nesrovnalosti

Co bude zajímavé ?
Pracovat pro špičkovou mezinárodní společnost nabízející nejlepší technické vybavení.

PROFIL KANDIDÁTA

Co očekáváme, že umíte ?
⦁ Máte SŠ vzdělání s maturitou
⦁ Baví Vás práce se zákazníky a máte zkušenost s plánováním výroby
⦁ Angličtinu máte na komunikativní úrovni – slovem i písmem
⦁ Velmi dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
⦁ Skvělé analytické, organizační a komunikační schopnosti
⦁ Výhodou je předchozí práce v automobilovém odvětví

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?
⦁ Velmi dobrý systém benefitů (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
⦁ motivační mzdu
⦁ možnost kariérního a odborného růstu

Místo pracoviště: MS kraj, ne Ostravsko
Nástup: dohodou

Zaujala Vás nabízená pozice? Máte zájem o více informací? Zašlete nám svůj životopis.

KONTAKT

Jana Kořenková
jana.korenkova@experis.cz