KEY ACCOUNT MANAGER – FMCG

Obor: Nákup a sourcing, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Máte zkušenost z oblasti obchodu v FMGC? Máme pro Vás možnost pracovat pro tradiční potravinářskou společnost a přidat se do úspěšného obchodního týmu na pozici Key Account Manager.

POPIS POZICE

Co bude Vaším úkolem?

  • Budete vystupovat jako reprezentant u klíčových zákazníků ze segmentu „moderního trhu” ,
  • Budete mít na starosti veškeré prodejní činnosti směřující k těmto zákazníkům.
  • Se svěřenými klienty budete vyjednávat podmínky spolupráce, a to jak roční smlouvy, tak podmínky pro různé akce.
  • Další nedílnou součástí je příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit v rámci celé České republiky.
  • S tím vším se pojí zodpovědnost za prodeje, rozvoj a posilování podílu společnosti u zákazníků

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

  •  SŠ/ VŠ vzdělání
  •  komunikativní angličtinu (na denní bázi komunikace s nadřízeným) i klienty
  •  zkušenost na pozici Key Account Manager nebo nákupčí v FMCG (oblast food) podmínkou
  •  flexibilní, komunikativní, kreativní s vekou chutí věnovat se obchodu
  •  výborné komunikační a prezentační dovednosti
  •  orientace na prodejní výsledky
  •  dobrá znalost Excel, Word, Powerpoint, aktivní řidič

NABÍZÍME

Jaká je naše nabídka?

  •  atraktivní finanční ohodnocení – fix + bonusy
  •  týden dovolené navíc
  •  příspěvek na obědy
  •  rozvojová školení, možnost kariérního růstu
  •  služební auto i soukromým účelům
  •  možnost využít firemní chatu v Harachově

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz