CNC – mechanik, seřizovač, prochramátor, operátor

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máš zkušenosti s obráběním a domluvíš se německy? Nabízíme stabilní práci a nadstandardní ohodnocení na těchto pozicích: mechanik a údržbář CNC, seřizovač CNC, programátor CNC, operátor CNC. Neváhej se nám ozvat! Máš slušnou šanci, že hledáme právě tebe!

POPIS POZICE

• Náplň práce bude upravena dle konkrétní pozice
• Obsluha CNC, programování CNC, seřizování, mechanické opravy
• Výrobu jednotlivých dílů v malých i velkých sériích dle výrobního programu

• Ukončené vzdělání mechanika obrábění kovů, obor frézování/soustružení, nebo srovnatelnou kvalifikaci či praxi v této oblasti
• Samostatný, spolehlivý a precizní způsob práce
• Německý jazyk

NABÍZÍME

• Perspektivní pracovní místo v tradičně zavedené a úspěšné společnosti
• zaškolení v mateřské firmě v Německu
• individuální rozvoj a další vzdělávání
• Příjemná pracovní atmosféra
• Káva, čaj, minerální voda a ovoce pro zaměstnance zdarma
• Stravenky a další benefity
• Nadstandardní finanční ohodnocení

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz