Business Development Manager – KAM – automotive

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Auto – moto, Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Jihočeský,

Ojedinělá příležitost pro profesionály v oblasti B2B automotive

· Máte zkušenosti s business developmentem a Key Account Managementem ideálně ve strojírenské výrobě pro automotive ?

· Máte užitečné kontakty a přehled o tom, jak funguje business v této oblasti ?
· Hovoříte dobře anglicky ?
· Jste samostatný profesionál se strategickým myšlením a prokazatelnými obchodními výsledky ?

· Máte rád/a výzvy !

Pokud jste odpověděl/a na všechny otázky kladně, máme pro Vás unikátní příležitost, jak využít svých kontaktů a zkušeností pro další rozvoj své kariéry.

POPIS POZICE

Náš klient, zahraniční výrobní společnost s výrobním závodem v ČR i  zahraničí nabízí příležitost pro zkušeného obchodníka – Key Account Managera s backgroundem v oblasti strojírenství ideálně pro automotive.

– Na této samostatné pozici budete mít na starosti rozvoj českého trhu s přesahem do okolních států

– Reportovat budete přímo řediteli regionu v zahraničí.

– velmi dobrá aktivní znalost anglického jazyka, čeština nebo slovenština jako rodný jazyk (nebo na plynulé business úrovni), německý jazyk výhodou

– prokazatelnou praxi na obchodně zaměřené pozici v oblasti strojírenství ideálně segment dodavatelů automobilového průmyslu ( automotive )

– znalost obchodních a marketingových principů, zkušenost s budováním a udržováním dlouhodobých vztahů se zákazníky

– velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

– strategické myšlení orientaci na zákazníka, obchodní ambice, obchodní duch

– vysokou samostatnost, ochotu hodně cestovat po ČR, případně i do zahraničí

NABÍZÍME

– opravdovou životní příležitost pro aktivní a ambiciózní obchodníky

– zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou

– odpovídající ohodnocení

– firemní automobil, notebook, mobil a veškeré další potřebné vybavení

– možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné zahraniční společnosti na českém trhu

– samostatnost, velkou míru nezávislosti, možnost určovat si své pracovní nasazení dle cílů

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798