Quality Manažer – významná výrobní společnost

Obor: Vyšší management, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Středočeský,

Manažer kvality – velká výrobní společnost

Jste manažer kvality s praxí ve výrobní společnosti ?

Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme manažera kvality hovořícího velmi dobře anglicky. Šanci uspět mají kandidáti s prokazatelnou úspěšnou kariérou na podobné pozici. Nezbytné jsou zkušenosti s řízením většího týmu.

POPIS POZICE

Quality Manager reportuje přímo CEO společnosti, řídí 8 vedoucích oddělení, celkem je zodpovědný za více než 100 členný tým. Je nejvyšší autoritou v oblasti zajištění kvality pro velký výrobní závod (Business Unit) významné nadnárodní společnosti.

Náš klient by se rád setkal se zajímavými profesionály, kteří splňují následující kritéria:

  • VŠ vzdělání
  • Několikaletou praxi z oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti na pozici manažera kvality
  • Zkušenosti s řízením týmu, přirozenou autoritu, manažerské schopnosti, charisma
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka, plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka podmínkou v případě cizince
  • Vysokou odolnost vůči stresu, flexibilitu, proaktivitu, loajalitu a čestnost
  • Nadstandardní prezentační a komunikační schopnosti
  • zkušenosti s kulturou mezinárodní velké společnosti

NABÍZÍME

Uplatnění na klíčové pozici ve velké a stabilní mezinárodní společnosti

Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

Osobní automobil i pro soukromé účely + další standardní manažerské benefity

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798