MANAŽER NÁBORU ZAMĚSTNANCŮ

Obor: Nákup a sourcing, Vyšší management, Personalistika a HR, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Hledáme talentovaného a angažovaného manažera, který bude mít na starost koordinaci a plánování náboru agenturních i kmenových zaměstnanců.

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:
• Řízení lidských zdrojů – plánování potřeby zaměstnanců ve spolupráci s regionálním vedením firmy
• Řešení strategie náboru – spolupráce s personálními agenturami
• Komunikace s přidělenými on-site manažery z jednotlivých personálních agentur
• Monitorovat výkon on-site manažerů agentur a zajistit plnění smluvních závazků z obou stran
• Zodpovědnost za dodržování příslušné právní legislativy
• Kooperace s týmy napříč firmou – Finance, Security L&D a další
• Účast na pravidelných auditech týkajících se kvality procesů na pracovišti
• Spolupráce s vedením firmy a Senior Manažerem

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:
• Předchozí zkušenost s řízením vztahů s klienty, personálními agenturami apod.
• Výborné komunikační dovednosti v rámci společnosti a dále s externími dodavateli
• Být energický a chtít se dále rozvíjet
• Umět stát na straně firmy a zároveň udržet dobré vztahy se všemi poskytovateli služeb
• Orientace na detail a schopnost práce v rychle se měnícím prostředí
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Schopnost vytvořit reporty týkajících se plnění zakázek, personální agendy a dalších ukazatelů

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:
• Možnost práce na klíčové pozici pro největšího a osobitého hráče na poli internetového obchodu
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké akcie
• Profesní růst s firmou a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz