Vedoucí finanční controller s NJ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,

Jste zkušený finanční controller, který zná výrobní prostředí a umí velmi dobře německy? Chcete vést kolektiv dalších controllerů a hledáte novou pracovní příležitost?

Pak se s Vámi ráda podělím o tuto skvělou nabídku.

POPIS POZICE

  • Řízení a koordinace plánovacích procesů (nákladů, investic apod.)
  • Vedení dvou plantů po controllingové stránce
  • Vyhledávání a analýza odchylek plánovaných dat a skutečnosti
  • Vedení pravidelných výkazů výrobních ukazatelů
  • Příprava a implementace reportů a hlášení
  • Podílení se na měsíčních závěrkách
  • Zodpovědnost za výpočty efektivnosti investic
  • Reporting jednateli společnosti
  • Příprava podkladů pro dozorčí radu
  • Zpracování analýz dle potřeb vedeníÚzká spolupráce s ostatními controllingovými útvary

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • NJ – pokročilá znalost
  • Práce s PC (Microsoft Office – MS Exlec)
  • Analytické a logické schopnosti
  • Samostatnost, flexibilitaspolehlivost, svědomitost, preciznost

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilním kolektivu s dobrou atmosférou
  • Každoroční navyšování mezd
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní a jubilejní odměny
  • Motivační odměna
  • Pávní poradenství
  • Po 6 měsících příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999