Projektant (konstruktér)

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Rádi navrhujete řešení koncovým zákazníkům? Umíte pracovat v Solidworks? Stereotypní práce Vás nudí a hledáte něco zajímavého, kde přemýšlení hraje prim? Rádi jste u celého procesu prakticky, a nikoliv jen teoreticky? A co je nejdůležitější – máte chuť učit se? Perfektní, hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • Návrhy konkrétních řešení pro zákazníky (z různých odvětví – automotive, energetika, plynárenství, chemie, petrochemie)
  • Organizace přípravy podkladů pro výrobu
  • Příprava a návrh výkresové dokumentace v oblasti příslušenství kolem kapalin a plynů
  • Ujasnění detailů s koncovým zákazníkem
  • Vedení výrobního procesu
  • Následná kontrola hotového produktu a předání zákazníkovi

PROFIL KANDIDÁTA

  • Bakalářské vzdělání technického směru
  • Zkušenost se solidworks (návrhy, design) výhodou
  • Zkušenost s tvorbou technických nabídek
  • Obchodně technické zkušenosti v oblasti fluidních systémů vítany (ventily, šroubení, hadice, rozvody kapalin a plynů).
  • AJ – B1/B2 (důležité je porozumět anglickému textu)

NABÍZÍME

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Kompletní zaučení od zkušených kolegů
  • Propracovaný systém e-learningu, který Vás provede všemi komponenty (v AJ)
  • Rodinnou atmosféru a malý pracovní tým

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email anna.blechova@experis.cz

Budu se těšit na Vaše CV 🙂

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz