Python SW Developer, Ostrava

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Zdravím,

věřím, že právě Vy můžete být člověk, kterého hledám a to jednoduše proto, že Python je jazyk, kterým byste ideálně i mluvil/a, kdyby ostatní smrtelníci nebyli v tomto ohledu tak mimo :).

Můžu Vám nabídnout zázemí našeho SKVĚLÉHO KLIENTA, kterým je

SPOLEČNOST:

Výzkumná a vývojová společnost podporující R&D aktivity ostatním firmám v USA patřící do téže skupiny. Zabývají se vývojem bezpečnostních bezdrátových systémů, které chrání domácnosti a firmy při selhání domácí či průmyslové techniky. Sídlo společnosti je v nově vybudovaných prostorách v Ostravě.

Sama mohu o společnosti ráda říct, že se jedná o zaměstnavatele, který tvoří příjemné pracovní prostředí, rodinnou kulturu a dává svým zaměstnancům velkou volnost a důvěru. Úspěchy se zde společně slaví a do zaměstnanců se neustále investuje.

PROJEKT:

Tým ve kterém byste pracoval/a se skládá cca ze 7 lidí, z čehož jeden člověk se také zabývá Pythonem(frontend). Zaměření týmu je na vývoj bezdrátových technologií a Vy byste pracoval/a konkrétně na budování cloudovského úložiště, které zaznamenává a ukládá veškeré měření na měřících stanicích. Budete pracovat v backendu.

 Pořád Vám připadá, že jsem zbytečně tajemná? Reagujte na inzerát a ráda karty odkryji.

INZERÁT k pozici můžete nalézt níže:

POPIS POZICE

Softwarový vývoj cloudového prostředí včetně následujících služeb

Sběr měřených dat

Distribuce a aktualizace software

Testování

Archivace

IoT

Spolupráce v týmu aplikačních programátorů, elektronických inženýrů a mechanických konstruktérů

Vydávání nového software, včetně testování

Aktivní spolupráce s R&D oddělením v USA (Denver)

PROFIL KANDIDÁTA

Co nás zajímá :

Vaše výsledky z předcházejících činností (práce, brigády, zkušenosti)

Zkušenosti s programováním v Python (backend)

znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

základní znalost elektroniky a programovacích jazyků C/C++ výhodou

NABÍZÍME

– 25 dní dovolené ročně, parkování na firemním parkovišti, obědy na pracovišti

– stabilní zázemí přátelského kolektivu

– odpovídající platové podmínky, roční odměny

– nové výzvy

– možnost jazykového vzdělávání

– příspěvek na dopravu popř. ubytování + další firemní benefity

– poukazy na relaxaci, penzijní připojištění / životní pojištění

Věřím, že Vás – Python nadšence/nadšenkyni tato pozice zaujala a modlím se za Vaši reakci :). Bez Vás totiž stagnujeme!

Tak mě prosím nenechejte čekat dlouho :)!

Petra

KONTAKT

Petra Štěrbová
petra.sterbova@experis.cz
+420731412527