Supervizor call centra

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Zákaznický servis,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte zkušenosti s vedením týmu v call centru? Chcete i nadále působit v roli vedoucího a být oporou pro svůj tým? Baví vás komunikace v angličtině? Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Jaký je obsah pracovní náplně?

– podpora, vedení a motivace týmu operátorů

– řešení problémových situací v rámci oddělení

– účast na výběrových řízeních nových operátorů

– školení a mentoring nových členů týmu

– dohled na plnění stanovených KPI’s celého týmu

– spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

PROFIL KANDIDÁTA