Operation Security Specialist

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Zajímá tě oblast security, ale nedostal si zatím šanci se v této sféře prosadit? Přihlaš se! Právě máme otevřenou pozici Operation Security Specialist, která je vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené bezpečáky!

POPIS POZICE

  • Monitorování, analyzování a náprava bezpečnostních problémů
  • Vývoj a implementace bezpečnostních požadavků
  • Spravování bezpečnostních monitorovacích nástrojů (SIEM, firewall, DLP…)
  • Aktivní prošetřování bezpečnostních incidentů

  • Základní znalost a zkušenost v IT bezpečnosti a jejich technologií (SIEM, PAM, IDM, DLP…)
  • Znalost Linux a Windows systémů
  • Znalost firewallů, VPN a síťových zařízení (routery a switche)
  • Střední/vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních zdrojů
  • Plynulá angličtina (úroveň B2-C1)
  • Pozice vhodná i pro čerstvé absolventy
  • On-call duty 24/7

NABÍZÍME

  • Roční bonusy dle výkonu
  • Týden dovolené navíc + 2 sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook
  • Tradiční škálu benefitů (stravenky, interní vzdělávací kurzy…)
  • A oblek s košilí nech doma (vystačíš si s riflemi a košilí)!

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz