Projektant pozemních staveb/Team leader

Obor: Elektro a automatizace, Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pro našeho významného klienta, projekční kancelář, hledáme vhodného kandidáta, který by nejen splňoval níže uvedené, ale zároveň by se rád podílel na vedení týmu!

POPIS POZICE

· Samostatná práce na projektech v oblasti projektování pozemních staveb
· Vedení svěřeného týmu projektantů

PROFIL KANDIDÁTA

· VŠ vzdělání (pozemní stavby)
· Zkušenosti s projektováním v AutoCADu
· Znalost práce na PC – MS Office
· Týmovost, pečlivost, svědomitost
· Chuť vést menší tým
· Autorizaci v oblasti pozemních staveb velkou výhodou

NABÍZÍME

· Adekvátní platové ohodnocení + prémie 2x ročně
· Pružnou pracovní dobu
· 5 týdnů dovolené
· Profesní i osobní růst, účast na školeních
· Další benefity

Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: možný ihned

Splňujete výše uvedené požadavky a zaujala Vás pozice? V tom případě budeme rádi za zaslání Vašeho životopisu na email: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz