KEY ACCOUNT MANAGER – ELEKTRONICKÉ PRVKY

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, předního distributora elektronických součástek, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER

POPIS POZICE

• péče o stávající klienty
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• tvorba obchodních nabídek
• pravidelný reporting

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ/VŠ vzdělání
• min. komunikativní znalost angličtiny
• zkušenosti v oblasti technického prodeje – ideálně elektronických produktů, součástek či příbuzných oborů
• samostatnost, flexibilita a ochota
• řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

• atraktivní platové ohodnocení – fixní plat 2000 € + kvartální bonusy
• zázemí úspěšné obchodní společnosti
• rozmanitou práci na kontrakt v oblasti technického prodeje
• firemní benefity
• nástup možný ihned
• lokalita – ČR

Další informace

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v AJ na adresu iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420731637828