Konstruktér/ka

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Zlínský, Moravskoslezský,
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Pro našeho klienta z oblasti automotive, hledáme člověka se zkušenostmi z konstrukce a znalostí CATIA 5!

POPIS POZICE

– Návrhy a konstrukce produktů společnosti
– Provádění základních technických výpočtů
– Zpracování 3D modelů a výkresů
– práci ve vývojovém projektovém týmu
– zapracování technických změn dle požadavků zákazníka
– vývoj nových dílů
– komunikace s externími partnery a dodavateli společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání technického směru (strojírenství, konstrukce)
– znalost konstrukčního programu CATIA 5
– znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
– samostatnost, orientaci na cíl, proaktivnost
– technické myšlení

NABÍZÍME

– platové ohodnocení odpovídající Vašim profesním zkušenostem
– nadstandartní bonusový a benefitní systém
– profesní i jazykové kurzy
– 5 týdnů dovolené
– volnočasové aktivity
– odměníme Vás za čas trávený v naší společnosti

Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm
Nástup: dohodou

Zaujala Vás pozice? V tom případě budeme rádi za zaslání Vašeho životopisu odpovědí na tento inzerát.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz