SW vývojář – C, C++ nebo JAVA, který má rád komplexní programování – junior/senior

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Chcete se podílet na vývoji moderních systémů v oblasti automotive? Znáte C, C++ nebo JAVA a máte rádi komplexní programování? Tak čtěte dál!

POPIS POZICE

Budete pracovat na moderních projektech ve vývoji v oblasti automotive. Pozice je ideální pro někoho, kdo má rád komplexní programování.

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání v oblasti IT (junior)
– Relevantní praxe (senior)
– Znalost programovacího jazyka (C, C++, Java..)
– AJ na úrovni B2 (pokud budete mít i NJ, tak to bude super )
– Být inovativní a mít chuť vyvíjet nové věci
– Být efektivní a samostatný (chceme se na Vás spolehnout)
– Mít zájem o cestování

NABÍZÍME

Získáte velmi zajímavé zkušenosti z oblasti automotive
– Přátelský a mladý kolektiv
– Finanční ohodnocení, které není vůbec špatné
– Možnost se dále vzdělávat a profesně růst
– Jazykové kurzy přímo na pracovišti
– Slevu na nové vozy
– Teambuildingové akce – máme rádi sport a neformální setkání
– Cafeterie

Máte zájem o více informací? Ráda to s Vámi proberu. Neváhejte mě kontaktovat 🙂

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz