Specialista dodavatelské kvality (SQA)

Obor: Výroba a vývoj, Administrativa, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáš férového zaměstnavatele a umíš to s Excelem? Rád/a mluvíš anglicky? Říká ti něco ISO ISO 9001 a 8D report? Pokud ANO, tak neváhej a rozjeď svoji kariéru jako specialista dodavatelské kvality (SQA). Můžeš se těšit na spoustu benefitů, dobré platové podmínky a nové zkušenosti v zajímavém oboru.

POPIS POZICE

– Validace nových dodavatelů,
– aktivní práce s dodavatelem,
– hodnocení a audit dodavatele,
– přejímky prvních kusů (FAI) u dodavatele,
– řešení neshod – administrace, nápravné opatření, 8D reporty,
– práce v systémech EasyArchiv, Baan,
– komunikace napříč celou společností,
– plánované služební cesty.

PROFIL KANDIDÁTA

– Technické vzdělání výhodou,
– MS Office na uživatelské úrovni (budete hodně pracovat s Excelem),
– zkušenost z obdobné pozice min. 1 rok (znalost požadavků ISO 9001, 8D reportu),
– angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni – nutná podmínka pro jednání se zahraničními dodavateli,
– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
– proaktivní, komunikativní osobnost,
– systematický a důsledný přístup k řešení problémů.

NABÍZÍME

– Přátelský kolektiv,
– kariérní i mzdový růst,
– skupinové jazykové kurzy zdarma, individuální jazykové kurzy za zvýhodněnou cenu,
– 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days,
– firemní kantýna – výběr ze sedmi druhů jídel,
– příspěvek 1000 Kč měsíčně na penzijní připojištění,
– poukázky Flexipass v hodnotě 400 Kč měsíčně,
– firemní školku,
– volné vstupenky na sportovní, kulturní a firemní akce (těšíme se na dětskou mikulášskou párty a vánoční firemní večírek),
– firemní notebook a mobilní telefon

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz
+420 733 628 412