Administrativní referent /ka – Kladno

Obor: Doprava a logistika, Administrativa, Doprava a logistika, Obchod,
Lokalita: Středočeský,
Město: Pletený Újezd

Jste aktivní, pečlivá/ý a máte zkušenost s prací v administrativě? Kanadská společnost sídlící v blízkosti Kladna hledá posilu do svého týmu na pozici Administrativní referent/ka

POPIS POZICE

· Vyřizování objednávek zákazníků a komunikace s nimi

· Vyřizování běžné denní administrativy

· Správa celé zakázky – zadání do výroby, doprava k zákazníkovi

· Zajišťovaní eventů (občerstvení, rezervace ubytovaní apod.)

· Přehled o zásobách a objednávky materiálu pro výrobu

· Spolupráce s účtárnou a fakturace

· Aspoň 2 roky zkušenost s administrativou (nejlépe z logistiky nebo expedice)

· Dobrá znalost PC

· Český jazyk + Plynná znalost AJ

· Proaktivní a dynamický typ osobnosti

NABÍZÍME

· Občasné cestování (meatingy, porady)

· Práce na HPP na dobu neurčitou

· Notebook a telefon i k soukromým účelům

· Kvalitní zaškolení

· Roční bonusy

· 3000 Kč/ měs. příspěvek na penzijní připojištění

· stravenky 100 Kč/den

· Flexibilní pracovní dobu

· Zázemí v kancelářích v Pleteném Újezdu

· Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete CV v angličtině.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz