Účetní ve výrobní společnosti!

Obor: Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek – Místek

Baví Vás účtování?
Máte zkušenosti z výrobní společnosti?
Domluvíte se anglicky nebo německy alespoň na středně pokročilé úrovni?

POPIS POZICE

Náplň práce, kterou Vám můžeme nabídnout:

– zpracovávání vystavených faktur
– práci s pokladními a bankovními doklady
– přípravu podkladů pro daňové přiznání
– správa statických výkazů
– zpracování potřebných podkladů pro auditory

PROFIL KANDIDÁTA

Vhodný profil kandidáta na pozici:

– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
– prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. v délce 2 let
– částečnou znalost angličtiny nebo němčiny
– orientaci v počítačových programech – Excel samozřejmostí
– znalost účetních a daňových předpisů
– preciznost, komunikativnost, spolehlivost

NABÍZÍME

Za Vaši práci Vám nabídneme:

– práci pro zahraniční výrobní společnost na HPP
– odpovídající mzdové ohodnocení
– benefitní systém – stravenky, příspěvek na penzijní připojištění aj.)
– možnost sick days

Místo pracoviště: Frýdek – Místek
Nástup: červen 2019 nebo dohodou

Zaujala Vás pozice? Pak nejrychlejším krokem k úspěchu je zaslání Vašeho životopisu na email: monika.zemanova@experis.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz