*** IT Síťový Inženýr – rodinný tým&skvělé podmínky ***

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Pardubický,
Město: Pardubice

Nadnárodní korporace, která má svoje hlavní sídlo na Tchaj-wanu, má mimo jiné své pobočky i u nás, v Praze, Pardubicích a Kutné Hoře.V Pardubickém kraji zastupuje čestné místo největšího a nejlepšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji a daří se opravdu na všech rovinách, jakožto umístění v první desítce největších firem v ČR co do výše obratu. A právě do takovéto úspěšné firmy hledáme odborníky z IT oblasti, konkrétně máme volné místo pro IT síťového inženýra – srdečně zveme na pohovor jak juniory, tak seniorní specialisty – lokalita Pardubice.

POPIS POZICE

Váš denní chléb:

  • * Denní podpora uživatelů, řešení problémů
  • * Instalace, podpora a údržba nového hardwaru a softwaru pro síťovou infrastrukturu (většinou založené na základě Cisco network)
  • * Přidělování síťových zdrojů, sledování využití sítě
  • * Analýzy a řešení závad
  • * Provádění rutinních preventivních opatření, zavádění, udržování a monitorování sítí
  • * Denní/odpolední směny + občasný pohotovostní režim

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké znalosti je potřeba mít:

  • * Znalosti budou hodnocené dle seniority, případně juniority
  • * Ocenili bychom úspěšné absolvování Cisco Network Academy nebo platnou síťovou certifikaci např. CCNA+ – není ale nutnost, u juniorů neočekáváme
  • * Základní znalost IT sítí
  • * Zkušenosti s řešením problémů
  • * Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • * Kreativita, týmovost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • * Angličtina na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

Naše nabídka obsahuje:

  • * při občasném přejíždění mezi Pardubicemi a Kutnou Horou budete využívat firemní elektromobily 🙂
  • * 3000,- ročně na benefity (jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte úplně něco jiného…)
  • * 5 týdnů dovolené
  • * Nově vybudované Fitness centrum hned vedle místa pracoviště
  • * Skvělý, menší, rodinný kolektiv
  • * Zvýhodněný T-mobile program pro zaměstnance i příbuzné od 11,-
  • * Benefitní program

KONTAKT

Michaela Kotýnková
michaela.kotynkova@manpower.cz