ELEKTRONIK

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,

Hledáme zkušené elektroniky s elektrotechnickým vzděláním, se zkušenostmi z diagnostiky elektronických systémů a ochotou pracovat ve směnném režimu.

POPIS POZICE

  • diagnostika a opravy strojního zařízení
  • robotizace pracoviště
  • diagnostika a opravy veškerých elektrických strojů a zařízení
  • údržba slaboproudých rozvodů, silnoproudých elektroinstalací budov atd.
  • instalace a opravy LAN rozvodů

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxi na obchobné pozici
  • vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • platnou vyhlášku 50 min. §6
  • zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
  • znalost čtení elektrodokumentace
  • schopnost orientace v PC a PLC programech
  • zkušenosti s roboty ABB, KUKA, ENGEL – výhodou
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
  • možnost odborného a kariérního růstu

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz