Technický Sales Manager

Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro významnou společnost v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví hledáme OBCHODNÍHO MANAŽERA pro oblast Prahy.

Společnost dodává výrobky a služby pro mnoho různých aplikací, od výroby proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a neurochirurgii.

POPIS POZICE

Co bude vaším úkolem?

  •  Vyhledávat nové potenciální zákazníky
  •  Péče o stávající klienty – nabídka řešení na základě analýzy jejích potřeb
  •  Osobní návštěvy u klientů v regionu,
  •  Příprava podkladů pro nabídky
  •  Pravidelný reporting, práce se CRM
  •  Udržovat si přehled o trhu, konkurenci
  •  Účastnit se výstav, veletrhů a zákaznických dnů

PROFIL KANDIDÁTA

Co by jste měli splňovat?

  •  Min. ŠŠ s maturitou (technický obor výhodou)
  •  Zkušenosti a znalosti z oblasti strojírenství
  •  Zkušenosti s prodejem technických řešení
  •  Komunikativní angličtina
  •  Zájem o prodej a komunikaci s lidmi
  •  Schopnost koncepční práce na dlouhodobých projektech.
  •  ŘP a ochota cestovat
  •  MS office

NABÍZÍME

Co můžeme nabídnout?

  •  Atraktivní fixní mzdu dle zkušeností
  •  Roční bonus (dle výsledků společnosti)
  •  Možnost kariérního růstu
  •  Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
  •  Příspěvek na jazyky/ sport nebo wellness
  •  Teambuildingové akce
  •  Služební automobil
  •  Region Praha a okolí

Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete mi Váš životopis.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz