Trainee, který to může dotáhnout daleko!

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský, Plzeňský,

STÁŽ PRO ABSOLVENTY TECHNICKÉHO SMĚRU !

Chcete získat cenné pracovní zkušenosti z nadnárodní společnosti a nastartovat svoji kariéru? Jste čerstvým absolventem nebo studentem posledního ročníku technického směru? Tak mám pro Vás skvělou příležitost!

POPIS POZICE

Budete analyzovat výrobní data (systém řízení a sledování výroby) společně s výrobním manažerem, následně se budete podílet na projektech na minimalizaci výrobních ztrát a celkovém zlepšování výrobních postupů. Některé projekty povedete samostatně. Získáte také zkušenosti s implementací LEAN a 5S a plánováním a následnou realizací investic.

Jste absolvent/ka VŠ technického směru (případně student/ka posledního ročníku), máte dobrou znalost Microsoft Office (zejména Excel, Word, PowerPoint) a angličtinu na pokročilé úrovni. Důležitá je chuť učit se novým věcem a být proaktivní ve své práci. Musíte také vlastnit ŘP.

NABÍZÍME

Získání zajímavých zkušenosti s LEAN, 5S, výrobní analýzou, plánováním investic..
Vidinu velmi lukrativní pracovní spolupráce do budoucna (i mimo ČR)
Velmi zajímavé finanční ohodnocení
Smlouvu na hlavní pracovní poměr (částečný úvazek je možný)
Mobilní telefon
Příspěvek na dopravu, dovolenou a penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Kafetérie
Vzdělávací kurzy
Dotované stravování

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda zodpovím Vaše dotazy.

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz