Obchodní manažer

Obor: Vyšší management, Obchod, Vyšší management,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Jste zkušený obchodník a automotiv prostředí Vám není cizí? Máte dobrou angličtinu a výborné vyjednávací schopnosti? Pak nám zašlete Váš životopis a připojte se do perspektivní mezinárodní společnosti, která patří k předním výrobcům v automobilovém průmyslu na tomto trhu.

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce?

  • prodej a nabízení produktů
  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákaznické portfolio
  • spolupráce s vývojem a konstrukcí v rámci řízení projektu
  • dohled nad realizací zakázek
  • tvorba cennových nabídek
  • řízení týmu obchodních referentů
  • účast na veletrzích a výstavách

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám rozhodně nemělo chybět?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • zkušenosti z oblasti Automotive alespoň 2 roky
  • angličtinu na velmi dobré úrovni – C1
  • výbornou znalost MS Office
  • ochotu cestovat i do zahraničí
  • tah na branku, leadership
  • reprezentativní vystupování a pro-klientský přístup

NABÍZÍME

Co Vám na oplátku nabídneme?

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • zajímavý bonusový systém
  • práci v mezinárodním prostředí a v perspektivní oblasti
  • lákavé benefity

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz