Disponent logistiky – AJ nebo NJ

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Myslíte si, že stabilní firma s nízkou fluktuací neexistuje? Přesvědčím Vás o opaku. Pokud jste disponent logistiky a umíte AJ nebo NJ a jste přátelská povaha, ráda se s Vámi sejdu.

POPIS POZICE

– vystavování faktur na základě dodacích listů
– dispozice vratných obalů, odpovědnost za dodržování FIFO principu
– komunikace se zákazníky, s dodavateli materiálů a surovin
– zpracovávání zákaznických odvolávek
– příprava expedičních podkladů, vypracování dodacích listů a faktur
– práce s obalovým kontem
– komunikace s dopravci, zajišťování přeprav a kapacit v plánovaných termínech

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ/SŠ vzdělání
– 2 roky praxe na obdobné pozici
– AJ nebo NJ – středně pokročilá znalost
– znalost procesů řízení zásob, logistiky malého a středního podniku, skladování a skladovacích systémů
– zkušenosti s nějakým ERP systémem
– znalost práce s MS Office
– logické myšlení, organizační a komunikační dovednosti
– ŘP sk. B

NABÍZÍME

– pracovní poměr na dobu neurčitou
– odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy
– 5 týdnů dovolené
– 13. mzdu
– příspěvek na dojíždění
– dotace na stravovaní
– poukázky na sport, relaxaci a kulturu

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999