Konstruktér s AJ nebo NJ

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek-Místek

Baví Vás kreativní konstruktérská práce? Máte chuť pracovat ve strojírenské firmě?
Frýdek-Místek je pro Vás dostupná lokalita?

Pak čtěte dále!

POPIS POZICE

– návrh a vývoj ozubených kol a převodovek
– optimalizace převodovek zákazníků
– účast na nových projektech

PROFIL KANDIDÁTA

– strojírenské vzdělání – VŠ výhodou, ne však podmínkou
– zkušenosti s mechanickým opracováváním
– komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny pro komunikaci se zahraničním vedením
– znalost CAD, CATIA, KISSOFT – velkou výhodou
– samostatnost, kreativitu, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

– smlouvu na HPP
– mzdu, kde je zohledněná délka Vaší praxe
– kvartální prémie
– stravenky
– možnost sick days
– příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
– zvýhodněný telefonní tarif
– možnost jazykových kurzů

Nástup: dohodou
Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Zaujala Vás pozice? Pak nejrychlejší cestou k úspěchu je odeslání Vašeho životopisu na email: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz