Software Engineer in Test

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno-střed

Máš zkušenosti s vývojem automatizovaných testů? Přihlaš se! Máme právě pro tebe nově otevřenou pozici ve Špilberk office centru!

Staň se součástí našeho týmu, kde vyvíjíme automatizované testy a aplikujeme je na naše produkty jako MCO (Message Controller), XAG (Messaging Applications Gateway), SPS (Spam Shields), XA (Analytics), Xtend (Extended Services Controller), SIF (Signaling Firewall) a další. Budeš vyvíjet výhradně v operačním systému Linux (RHEL) v agilním prostředí, kde máme 14ti denní sprinty.

POPIS POZICE

Budeš součástí 7členného týmu, který má za úkol dohlížet, aby naše produkty fungovaly tak, jak mají a vypadaly skvěle před uvedením do světa!  K tomu, aby jsi vykonával práci efektivně, budeš pracovat se dvěma LCD monitory.

Co bude náplní tvé práce?

  • Vývoj zátěžových a výkonnostních testů
  • Tvorba testovacích frameworků

PROFIL KANDIDÁTA

Co by jsi měl umět?

  • Základní administrace Linuxu
  • Znalost jednoho ze skriptovacích jazyků (Python/Bash/Perl…)

NABÍZÍME

  • Flexibilní pracovní dobu (po zaučení Home Office)
  • 25 dní dovolené, 3 sick days
  • Práce s 2 LCD displeji
  • Přístup k revolučním technologiím (Open Nebula, Open Stack, Kafka, Big Data, 5G, VoLTE, VoWi-Fi, IoT, Machine Learning)
  • Posilovnu na pracovišti, turnaje ve stolním fotbale, firemní akce
  • A škálu dnes již tradičních zaměstnaneckých benefitů (systém vzdělávání a školení, stravenky, benefity formou kafetérie,…)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz