Vedoucí prodejního oddělění

Obor: Nákup a sourcing, Obchod, Retail,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 1

Máte zkušenosti se zákaznickým servisem a s vedením týmu? Luxusní obchodní dům na Václavském náměstí v Praze hledá nadšence do módy s manažerskými schopnostmi.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

  •  Zodpovědnost za chod oddělení, sortiment i personál
  •  Realizace stanovených prodejních cílů
  •  Profesionální zákaznické poradenství a prezentace zboží
  •  Nábor nových zaměstnanců, vedení a řízení týmu (až 10 zaměstnanců)
  •  Administrativní úkony spojené s provozem pobočky
  •  Reporty, statistiky, práce v interním PC systému

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět?

  •  Pracovní zkušenosti v obchodě, nejlépe v maloobchodě s módou výhodou
  •  Zkušenosti s vedením zaměstnanců
  •  Každodenní komunikace s německým vedením, potřeba je tedy velmi dobrá znalost AJ (případně NJ)
  •  Dobré organizační schopnosti
  •  Zodpovědnost, svědomitost a spolehlivost
  •  Zájem módu a trendy

NABÍZÍME

  •  Samostatnou manažerskou pozici
  •  Zaměstnání v centru Prahy – Václavské náměstí
  •  Pravidelná školení na vysoké úrovni
  •  Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  •  Zaměstnanecké slevy
  •  Stravenky a další benefity

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz