Manažer obrábění – vedoucí výrobního provozu

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Středočeský, Pardubický,

Máte zkušenosti z vedení výrobního provozu v oblasti obrábění kovů ? Domluvíte se anglicky?

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost sídlící ve východní části středních Čech, hledáme manažera výrobního provozu – obrobny. Nezbytné jsou zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců ve výrobní strojírenské firmě a znalost problematiky obrábění kovů. Zkušenosti se zakázkovou výrobou jsou vítány.

POPIS POZICE

– řízení chodu jedné z klíčových částí výrobního závodu (úseku obrábění)
– vedení týmu zaměstnanců, jejich motivace, hodnocení a plánování kapacity obrobny
– kontinuální zlepšování produktivity, optimalizace interních procesů

– spolupráce s manažery kvality, údržby a technologie pro dosahování cílů společnosti

Náš klient by se rád setkal se zajímavými profesionály, kteří splňují následující kritéria:

· SŠ/VŠ technického směru

· Několikaletou praxi v oblasti řízení provozu (úseku) mechanického obrábění ve výrobní společnosti

· Znalost technologie obrábění kovů, zkušenosti s obráběním hliníku a zpracování odlitků výhodou

· Zkušenosti s řízením většího týmu ve výrobní firmě, přirozenou autoritu, manažerské schopnosti

· Aktivní znalost anglického jazyka, plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka podmínkou v případě cizince

· Manažerské schopnosti, loajalitu, schopnost efektivní komunikace a flexibilitu

NABÍZÍME

· Uplatnění na klíčové pozici v mezinárodní strojírenské společnosti

· Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

· Firemní automobil i pro soukromé účely

· Profesní růst a možnost seberealizace

· 5 týdnů dovolené

· Podpora případné relokace

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798