IT administrátor/ka_Frýdek-Místek

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek – Místek

Rozumíte pojmu uživatel First/Second Level?
Hovoříte anglicky?
Chcete být součástí mezinárodního týmu?

POPIS POZICE

– Spolupodílení se na výkonnosti IT strategie ve spolupráci s vedením v zahraničí
– Realizace místní IT strategie
– Údržba a rozvoj místní IT infrastruktury
– Koordinace a podpora místních poskytovatelů IT služeb
– Zodpovědnost za uživatele “First / Second Level”
– Provádění auditů a školení

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ, VOŠ, VŠ obor IT nebo jemu příbuzný
– Systematický a metodický přístup
– Silné procesní myšlení, koncepční dovednosti a analytické schopnosti
– Zkušenosti s Microsoft Server / Client prostředím
– Zkušenosti s uživatelskou podporou založenou na “First / Second Level”
– Zkušenost s řízením projektů výhodou
– Znalost ERP systému výhodou
– Dobrá znalost AJ

NABÍZÍME

– Hlavní pracovní poměr v mezinárodní společnosti
– Odpovídající mzdové ohodnocení
– Zajímavou náplň práce/spolupráce se zahraničními kolegy
– Profesní i osobní růst
– Benefity (stravenky, životní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
– Sick days
– Nástup možný ihned

Zaujala Vás pozice? Pak se na Váš životopis těším na mailové adrese: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz