Zástupce manažera skladu

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti s manažerskou pozicí v logistice a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce? Hledáte zaměstnání, kde uplatníte své vůdčí schopnosti a praxi v logistických procesech? Nabízíme Vám příležitost kariérního růstu a seberealizace a to za velmi zajímavých finančních podmínek. Zkuste novou příležitost a zašlete nám Váš životopis.

POPIS POZICE

– zodpovědnost za oddělení skladu a případně za další oddělení
– podpora managementu společnosti
– zastupování Section manažerů a spolupráce s nimi
– podpora, instruování, vzdělávání a hodnocení podřízených zaměstnanců
– kontrola skladu, kontrola pracovních podmínek zaměstnanců skladu
– podílení se na měsíčních / ročních rozpočtech společnosti
– účast na auditech a jednáních určených vedoucím zaměstnancem
– podpora a spolupráce s dalšími odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kolegu, který má velmi dobrou znalost a zkušenost s logistickými procesy a oblastí skladování a také zkušenost se systémy výroby a orientaci v souvisejících právním předpisech.
Dále jsou předpokladem vůdčí schopnosti, logické myšlení, organizační schopnosti, zodpovědnost, schopnost komunikovat a spolupracovat, časová flexibilita a oddolnost vůči stresu, samostatnost a proaktivní myšlení.
Požadujeme min. středoškolské vzdělání ukončení maturitní zkouškou. Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem. Pokročilou znalost práce na PC a to především MS Office. Řidičké oprávnění sk. B. Zkušenost se systémem SAP velkou výhodou.

NABÍZÍME

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí.
Benefity: 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení, docházkový bonus, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, notebook, služební telefon, firemní akce a večírky

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz