Plánovač výroby

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: tachov (okres)

Chtěl/a bys uplatnit své organizační a komunikační schopnosti, ale nemůžeš najít to pravé? Máš zkušenosti s plánováním výroby? Tak právě tebe hledáme! Nabízíme ti zajímavou a různorodou práci, tak neváhej, pojď do toho a ukaž co v tobě je!

POPIS POZICE

– správa výrobní agendy
– komunikace s oddělením výroby
– plánování kapacit strojů
– plánování výměn nástrojů s důrazem na efektivitu
– plánování výrobních zakázek
– atd.

PROFIL KANDIDÁTA

– min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
– praxe s plánováním výroby, zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
– dobré oragnizační a komunikační schopnosti
– pokročilá znalost práce s PC (zejména MS Excel)
– základní znalost AJ
– časová flexibilita
– pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME

– zajímavou různorodou práci v prostředí nového závodu
– odpovídající mzdové ohodnocení
– Mobilní telefon, notebook
– bonusový systém (13. plat, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na aktivní využití pracovní doby, po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění atd.)

KONTAKT

Michal Pošvář
michal.posvar@manpower.cz