!!! INŽENÝR KVALITY S AJ I NJ / PLZEŇ / NON AUTOMOTIVE !!!

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte zkušenosti v oblasti kvality a rádi byste pracovali pro společnost s unikátním a bezkonkurenčním produktem?
Komunikujete anglickým i německým jazykem?
Jste otevření cestám do SRN?
Již Vás unavuje pracovat v automobilovém průmyslu a raději byste dali přednost malé firmě, kde se všichni osobně znají?

Pakliže ano, jste naším kandidátem/tkou! 🙂

Hledám vstřícné, zodpovědné a loajální kandidáty, kteři si váží příjemného pracovního prostředí, přátelské atmosféry na pracovišti a skvělého managementu.

Pozice je vhodná i pro ty, co dodělali školu se zaměřením na kvalitu a domluví se oběma jazyky.

POPIS POZICE

– zajišťování standardů kvality v pobočkách v Plzni a v SRN
– podporu při zavádění nových výrobků a změn
– vyhodnocování ukazatelů kvality
– vytváření a vedení dokumentace
– zavádění standardů kvality v německém závodě

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání technického zaměření výhodou
– orientace v technické a výkresové dokumentaci
– zkušenosti v oblasti kvality (strojírenství, automotive)
– dobrá znalost anglického i německého jazyka (u NJ je důležité se nebát komunikovat, chyby nevadí :-))
– znalost nástrojů kvality: FMEA, systémy kontrol, 8D, ISO 9001:2015
– ochota cestovat do SRN (1-2x do měsíce)
– řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– úžasné vedení podniku a loajální prostředí
– každoroční navyšování platu
– roční odměny dle výsledku firmy
– 5 týdnů dovolené
– dotované stravování
– podpora jazykového vzdělávání
– příspěvek na penzijní/životní připojištění – 750kč
– občerstvení na pracovišti

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709