Disponent logistiky s AJ

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Vyznáte se v logistických procesech, umíte se domluvit s dodavateli a zvládnete automotive prostředí? Pokud ano, ráda se s Vámi setkám.

POPIS POZICE

  • řízení a koordinace denní dodávky materiálů od dodavatelů na zabezpečení výroby
  • plánování dodávek materiálů na zabezpečení denní výroby
  • denní spolupráce a řešení problémů v dodávkách s dodavatelskou a přepravní firmou pro zajištění dodávek materiálu
  • zajišťení invertarizace materiálu
  • práce se systémem SAP, MFG PRO
  • zajišťovaní speciálních transportů
  • vypracování analýz v případě měnících se plánů od zákazníka

PROFIL KANDIDÁTA

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost v logistice ve výrobní společnosti
  • angličitna – středně pokročilá úroveň (denní komunikace s dodavateli)
  • znalost práce na PC a MS Office
  • SAP – výhodou
  • schopnost určování priorit
  • schopnost přizpůsobit se rychlým změnám
  • samostatnost, komunikace

NABÍZÍME

  • závodní stravování zdarma
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • mobilní telefon, notebook
  • jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce
  • práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999